הפודקאסט ׳פותחת תודעה׳ עם ניצן אלפסי

101. איך להשפיע על השיח הפנימי שלנו? עם רויטל שטיאט

האזינו לפרק באפליקציות השונות

Spotify_logo
Google_Podcasts_icon
Podcasts

בפרק של השבוע אירחתי את רויטל שטיאט שהיא מנטורית בינלאומית, מומחית לשינוי דפוסי חשיבה ופעולה, מנחה בכירה של “voice dialogue” וכותבת שותפה של רב מכר בינלאומי של אמזון.
דיברנו על נושא סופר מעניין – איך אנחנו יכולים להשפיע על השיח הפנימי שקיים אצל כולנו? בתוך כל אחד ואחת מאיתנו יש כמה דמויות שמנהלות בניהן שיחות, דיונים, קונפליקטים ומשפיעות ומעצבות את איך שאנחנו רואים את עצמנו ואת המציאות שלנו.
אז בפרק דיברנו על למה בכלל יש בתוכנו את הקולות השונים האלו? איך לומדים להאזין לשיח הפנימי שלנו ולפתח מודעות אליו? איך מתחילים לזהות את הקולות בתוכנו ולהבין שזה לא מי שאנחנו, אלא רק רובד אחד בתוכנו? איך מכניסים חמלה לסיטואציות של קונפליקטים מורכבים בתוכנו?
אילו דמויות קיימות בתוך כל אחד מאיתנו? איך לומדים לעבוד איתן ולגייס אותן לטובתינו? איך עושים את הסינון בין החלקים בתוכנו שכן משרתים אותנו לבין אלו שכבר לא ואפשר להפרד מהם?
בפרק דיברנו על שיטת voice dialogue ונתנו כלים פרקטיים שתוכלו לקחת וליישם ולהתחיל לפתח מודעות לדיבור הפנימי שלכם וללמוד להכניס אליו חמלה, אהבה וקבלה.
אז אם גם אתם מרגישים שאתם יום אחד ככה ויום אחר ככה – תדעו שלא השתגעתם! אתם פשוט יצורים מרתקים ומגוונים ויש בתוככם הרבה יותר צדדים ממה שחשבתם.
מוזמנים לצלול פנימה.

לעמוד האינסטגרם שלי

לכל המידע על הסדנאות והתהליכים הקרובים

לעמוד האינסטגרם של רויטל

לעמוד הפייסבוק של רויטל

Find out more at https://nitzanalfasi.pinecast.co

אהבתם את הפרק? לחצו ושתפו חברים

תמצאו כאן גם

מדיטציה במתנה!

הכניסי את המייל שלך, הצטרפי לרשימת התפוצה שלי ותקבלי מדיטציה מיוחדת ממני באהבה