נעים להכיר,
אני ניצן אלפסי

אני ניצן אלפסי

אני מלווה א.נשים להתחבר ולסמוך על עצמם בעזרת כלים לשינויי תודעתי ברמה המנטלית, הרגשית והרוחנית ומנחת הפודקאסט ״פותחת תודעה״.

באופן אישי, עולם התודעה והעבודה על תת המודע אפשרו לי לצאת מתחושת תקיעות, חוסר ביטחון ואמונה עצמית, פחדים ופסימיות ואני כאן כדי לעזור לך ללכת במסע החיים שלך ללמוד את השיעורים שלך מתוך בחירה והנאה.

אני מאמינה שאנחנו יכולים ללכת את מסע החיים שלנו מתוך בחירה ולא מתוך הכרח, ללמוד את השיעורים שלנו באופן אקטיבי ולהפוך את ההתפתחות שלנו לנעימה.

כל התשובות שאתם מחפשים נמצאות בתוככם אתם המורים, המרפאים, המתקשרים והמטפלים הכי טובים ומדוייקים של עצמכם ברגע שיש לכם חיבור פנימי וכלים מדוייקים.

הכל מתחיל ונגמר במערכת היחסים שיש לנו עם עצמנו כי העולם החיצוני שלנו משקף את העולם הפנימי שלנו. לכן זו מערכת היחסים שהכי חשוב שנשקיע בה.

אני ניצן אלפסי

הצורך שלי להבין דברים לעומקם, לפשט אותם ולסדר אותם בתבניות כדי שאוכל להאמין בהם ולהטמיע אותם באמת, גרם לי לפתח גישה שלוקחת את עולמות הרוח, הנפש והתודעה ומפרקת אותם לגורמים, מודלים ומתודות שמאפשרים חיבור רגשי, התרגשות והשראה לצד פרקטיות, סדר ותכלס.

תמצאו כאן שילוב מאוזן בין רוח, תודעה ונושאים מורכבים לבין פרקטיקה, שיטות וכלים בשפה נגישה שכל אחד יכול להתחבר אליה. כי אני בעד ללמד אתכם כלים שיאפשרו לכם עצמאות מנטלית, רגשית ותודעתית, שיעזרו לכם לפתח סמכות פנימית ולסמוך על עצמכם.

האם התכנים שלי מתאימים גם לגברים? ברור שכן!

אמנם התוכן שלי נכתב בלשון נקבה כי רוב העוקבות והבוגרות שלי הן- נשים 🙂 אבל אל תטעו- גם לכם יש מקום ענק כאן ואני עובדת על לפתח תהליכים שגם אתם תוכלו לקחת בהם חלק.

עד אז- מוזמנים להנות מקורס soulfull ומהפודקאסט שלי- ששניהם פונים לכולם!

איך אני יכולה לעזור לכם?

תוכנית עכשיו אני

תכנית ליווי היברדית שתלמד אותך להתחבר לעצמך מחדש

קורס Heal

קורס פרונטלי בו תלמדי להיות המטפלת הכי טובה של עצמך

קורס SoulFull

קורס דיגיטלי פרקטי שיעזור לך להתמלא בחיבור לנשמה שלך

סדנאות דיגיטליות

לעבודה נקודתית על נושאים שכולנו פוגשים ביומיום שלנו

מכאן תתחילו

הפודקאסט

פותחת תודעה

הפודקאסט נוצר מתוך רצון ותשוקה להנגיש לכם נושאים שרלוונטים לכל אחד ואחת מאתנו מזווית התפתחותית, תודעתית ורוחנית שתאפשר לכם לשנות את נקודת המבט האוטומטית שאולי כבר לא מקדמת אתכם יותר.

בפודקאסט אני מראיינת אנשים מרתקים מתחומים שונים וגם מדברת בעצמי על הדברים שכולנו פוגשים ביומיום שלנו ומציעה עליהם נקודת מבט חדשה במטרה שנוכל להכניס לחיים שלנו יותר אמונה, שלווה, זרימה, אהבה וחופש.